Cennik

1 x 40 minut tygodniowo – 220 zł miesięcznie 

Dodatkowo z ratą wrześniową należy zakupić zestaw kursanta (książka, ćwiczenia, teczka, gadżety, dostęp do platformy online).

2 x 35 minut tygodniowo – 260 zł miesięcznie 

Dodatkowo z ratą wrześniową należy zakupić zestaw kursanta (książka, ćwiczenia, teczka, gadżety, dostęp do platformy online).

2 x 45 minut tygodniowo – 280 zł miesięcznie 

Dodatkowo z ratą wrześniową należy zakupić zestaw kursanta (książka, ćwiczenia, teczka, gadżety, dostęp do platformy online).

2 x 45 minut tygodniowo – 280 zł miesięcznie

Dodatkowo z ratą wrześniową należy zakupić zestaw kursanta (książka, ćwiczenia, teczka, gadżety, dostęp do platformy online).

2 x 60 minut tygodniowo – 320 zł miesięcznie 

Dodatkowo z ratą wrześniową należy zakupić zestaw kursanta (książka, ćwiczenia, teczka, gadżety, dostęp do platformy online).

2 x 60 minut tygodniowo – 320 zł miesięcznie 

Dodatkowo z ratą wrześniową należy zakupić zestaw kursanta (książka, ćwiczenia, teczka, gadżety, dostęp do platformy online).

2 x 60 minut tygodniowo – 320 zł miesięcznie 

Dodatkowo z ratą wrześniową należy zakupić zestaw kursanta (książka, ćwiczenia, teczka, gadżety, dostęp do platformy online).

1 x 60 minut (30 zajęć w ciągu roku) 250 zł/miesiąc (grupy 2-4 osobowe)

2 x 60  minut (60 zajęć w ciągu roku) 380 zł/miesiąc (grupy 2-4 osobowe)

Lekcje indywidualne 120 zł za 45 minut.

Wycena indywidualna

*Opłata za podręczniki uiszczana jest z ratą wrześniową